Cenově výhodné pojištění vozidel

Pojištění auta do zahraničí

Rozhodnete-li se cestovat vozidlem do zahraničí, pak je velmi vhodné, abyste si sjednali pojištění vozidla do zahraničí. Samozřejmě základem je mít platné povinné ručení, které obsahuje také asistenční služby v případě potíží. Přesněji jde o situace, kdy se vyskytne porucha na vozidle nebo dojde k dopravní nehodě a vozidlo již není schopno jízdy.

Pod pojištěním vozidla do zahraničí si ještě můžeme představit krátkodobé havarijní pojištění. Tento produkt je výrazně specifický, proto jej nenajdete u všech pojišťoven. Další část pojišťoven poskytuje tento produkt na nejkratší dobu tří měsíců.

Zbytek pojišťoven je schopen sjednat krátkodobé havarijní pojištění podle Vašich představ. Pojištění auta do zahraničí rozhodně nepodceňujte, protože v případě nehody či jiných potíží se jedná o velkou záchranu. Bez pojištění budete muset vynaložit velké částky na opravu vozidla a také na dopravu či odtah vozidla do České republiky v případě, že se rozhodnete jej neopravovat v zahraničí. V tomto okamžiku Vás mohou zachránit asistenční služby, které v dnešní době pokrývají více méně celou Evropu. Přesto je dobré před odjezdem do zahraničí zjistit od jaké míry jsou Vaše asistenční služby kvalitní.

Ceny pojištění

Tento záznam byl zaslán Pojištění vozidel v zahraničí a označen , , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.